Naujienos iš Lietuvon.lt fronto – atsirado galimybė įtraukti turizmo paslaugas į žemėlapį

Naujienos iš Lietuvon.lt fronto – atsirado galimybė įtraukti turizmo paslaugas į žemėlapį

Šiek tiek naujienų iš Lietuvon.lt fronto.

REKLAMA: didžiausia naujiena tiems, kas prašėsi į žemėlapį, bet negalėjau įtraukti, nes netiko pagal kategoriją ar formatą. Pamatęs srautus, sulaukęs užklausų, nusprendžiau padaryti reklaminę galimybę patekti į žemėlapį su turizmu susijusiems taškams. Išsigandusiems dėl reklamos – nepanikuokite, tokių taškų bus griežtai max. 10 proc., t.y. paklikinę ant 10 taškų iš jų reklaminis ateityje teoriškai galėtų būti tik vienas. Tačiau tai bet kuriuo atveju bus aktuali informacija keliautojams, susijusi su kelionėmis po Lietuvą – tokius taškus pasiūlysiu viešbučiams, restoranams, kaimo turizmui, kempingams ar kokioms pramogoms. Kaina bus labai simbolinė – €1 dienai (skaičiuojant, kasdien žemėlapis peržiūrimas daugiau nei 10 tūkst. kartų, tikimybė, kad euras atsipirks, sakyčiau, nemaža). Jei žinote, kam aktualu – pasidalinkite šiuo įrašu pas save arba parašykite į varom@lietuvon.lt, atsiųsiu pasiūlymą su detalesne prezentacija. Reklaminės lėšos padės palaikyti ir vystyti žemėlapį, o gal ir pagimdys naujus projektus. Ir kartu tikiuosi pereiti prie maršrutų kūrimo.

MARŠRUTAI: to irgi norėjau seniai, po truputį pradedu galvoti apie maršrutų kūrimą žemėlapiui. Dėl formos dar pagalvosiu, ar tai bus ant to paties žemėlapio, ar mano bloge, bet laikas nuo laiko pabandysiu surinkti įdomesnių maršrutų savaitgaliniams pasivažinėjimams.

KOORDINATĖS: gavau ne vieną prašymą, kad prie kiekvieno taško būtų nurodytos GPS koordinatės – papildysiu koordinates prie visų taškų eigoje, taip bus patogiau planuotis kelionę namie prie kompo.

SKAIČIAI: šiuo metu taškų yra 1090, vis dar reguliariai gaunu papildymų – ne visus spėjau įtraukti, bet pildau nuolat. Kas man yra kosmosas – žemėlapis per pirmas 20 dienų jau peržiūrėtas 224 tūkst. kartų. Tokiais tempais (ir jie vis auga), per metus turėtų būti bent 2 mln. peržiūrų.

FB: savo blogo FB puslapį pervadinau ir paskyriau Lietuvon.lt žemėlapiui – ten vis paskelbsiu daugiau informacijos apie atskirus žemėlapio taškus ar maršrutus, nes bent jau taškų atradau labai įdomių, tik savo asmeniniame FB nenoriu per daug dažnai spaminti apie juos. Sekti galite čia: www.facebook.com/lietuvon.lt.

O dėl naujų taškų – turit idėjų, rašykit, tikrai dar ne viskas iš Lietuvos įtraukta. Kas įdomu ir smagu, kad įsitraukė patys rajonų turizmo informacijos centrai ir dalis patys atsiuntė susistemintą informaciją, kokius jų regiono taškus galima įtraukti į žemėlapį.

Kam įdomus reklaminis pasiūlymas, turit kokį gerą restoraną regione (man atrodo, jų poreikis būtų didžiausias) ar kokią nuostabią kaimo turizmo sodybą – prasineškit savo emailą čia arba į varom@lietuvon.lt, atsiųsiu.

Papildymas:

Gavau pirmą realų patvirtinimą, kad Lietuvon.lt žemėlapis naudingas ne tik keliautojams, bet ir turizmo taškams. Ir ne iš kokio nors prie sostinės esančio taško, kur teoriškai keliautojų srautai turėtų būti didžiausi, o toli nuo jos – šiandien susisiekė Tauragės krašto muziejaus direktorius, kuris pasakė, ką girdėjo iš Taurų nuotykių parko vadovo. Paskambinau Taurų nuotykių parko direktoriui Antanui Venckui, jis pats patvirtino – per paskutines porą savaičių jų namelių medžiuose lankomumas staiga išaugo 3-4 kartus. Tada pradėjo domėtis, kodėl – gavo atsakymą iš lankytojų, kad naudojasi Lietuvon.lt.

Tauru parkas

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

1 Comment

Comments are closed here.