Naujiena: netrukus atsiras Lietuvon.lt žemėlapis vaikams!

Naujiena: netrukus atsiras Lietuvon.lt žemėlapis vaikams!

Štai dar viena ir kol kas gražiausia Lietuvon.lt naujiena – menininkės teptuku pieštas Lietuvos žemėlapis vaikams! (ir ne tik jiems).

Iš tikro ne tik žemėlapis, bet ir savotiškas žaidimas – vaikai tiesiai šalia žemėlapio galės žymėtis aplankytas įdomias Lietuvos vietas. Jų čia atrinkome beveik 140 – bent po vieną įdomesnę vietą iš 25 didžiausių Lietuvos miestų, po kelioliką įdomesnių muziejų, dvarų, apžvalgos bokštų, piliakalnių, gamtos objektų, pažintinių takų ir t.t., žodžiu, visas Lietuvos turizmo derlius vienoje vietoje. Kad nebūtų tik pavadinimai – visi objektai bus aprašyti online specialiai tam sukurtoje Lietuvon.lt skiltyje. Kiekvieną tokį objektą mano sesuo grafikė Neringa Žukauskaitė perpiešė į žemėlapį – čia matosi tik fragmentas dar nebaigto darbo (daugiau jos darbų rasite čia: www.facebook.com/neringos).

Tikiuosi, kad pasikabinę tokį žemėlapį savo kambaryje ant sienos, vaikai ne tik tyrinės esamus taškus, bet ir klibins tėvus: „Noriu pažymėti dar bent 3 taškus, važiuojam rytoj aplankyti naujų vietų!“. Geografiškai čia padengta visa Lietuva – tik spėkite keliauti su vaikais. Ir daug geriau, jei vaikai tarpusavyje lyginsis ne telefonų modeliais, o Lietuvoje aplankytų vietų kiekiu – toks azartas jiems tik į naudą.

Beje, žemėlapis tiks ne tik vaikams, nors ir buvo kurtas pirmiausiai galvojant apie juos – savo vietas kolekcionuoti tokiame žemėlapyje galės bet kas norintis.

Labai tikiuosi, kad galutinį atspausdintą žemėlapį jums galėsime pasiūlyti jau po mėnesio – didelis, laminuotas ir ilgam akis prikaustantis, pamatysit. Ir 100% – gražiausias iki šiol sukurtas Lietuvos žemėlapis. Aš daug ieškojau ir visokių žemėlapių prisižiūrėjau, bet nieko panašaus iki šiol sukurta nebuvo.

Svarbu: jeigu nenorite praleisti to momento, kai žemėlapis išvys dienos šviesą ir jį bus galima įsigyti – užsiregistruokite savo el. paštą čia, ir mes jus tiesiogiai informuosime pirmuosius: www.lietuvon.lt/vaikams.

ps: paskaičiavau, kad iš visų žemėlapyje įtrauktų vietų esu aplankęs 99 – reikės ir man pasikabinti ir žymėti savo taškus, kol užpildysiu.

Norite pažymėti kuo daugiau vietų žemėlapyje? Keliaukite po Lietuvą naudodamiesi Lietuvon.lt kuriamais maršrutais – už kavos puodelio kainą kas mėnesį jų gausite net du: www.patreon.com/lietuvon.

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

Comments are closed here.