Kelionių po Lietuvą žemėlapis vaikams „Keliaujam Lietuvon.lt“

Kelionių po Lietuvą žemėlapis vaikams „Keliaujam Lietuvon.lt“

Pagaliau! Jau galite įsigyti „Keliaujam Lietuvon.lt“ žemėlapį vaikams, kuris kartu yra ir žaidimas, ir meno kūrinys. Tingintiems skaityti: http://shop.lietuvon.lt/

Pirmas spausdintas Lietuvon.lt žemėlapis vaikus įtrauks į savotišką žaidimą – pamatyti kuo daugiau įdomių Lietuvos vietų. Jų čia yra 145, jas atrinkome specialiai žemėlapiui, galvodami ir apie vaikus, ir apie suaugusius.

Žemėlapyje savo simbolius rado ne tik įdomesni gamtos objektai, muziejai, Lietuvos išskirtinumai, tačiau ir 25 didžiausi Lietuvos miestai, kuriuos taip pat kviečiame aplankyti. Visų 145 siūlomų vietų aprašymus bei koordinates jau netrukus rasite Lietuvon.lt svetainėje, todėl popierinio žemėlapio pildymui padės virtualusis Lietuvon.lt.

Žemėlapio kūrimas užtruko beveik 3 mėnesius, jį piešė grafikė Neringa Žukauskaitė (pasekit FB: Neringos grafika), todėl ir sakau, kad jis kartu ir meno kūrinys – iki smulkiausių detalių.

Lygiai prieš šimtmetį, 1918 m., oficialiai gimė Lietuvos valstybė. Iki šio jubiliejaus turime šiek tiek daugiau nei pusmetį – galbūt geriausia dovana Lietuvai jos gimtadienio proga būtų jos pažinimas keliaujant? Būtent dėl to žemėlapio kaina tokia – €19,18 (plius siuntimo mokestis registruotu paštu).

Be to, žemėlapis puikiai tiks dovanai – jį atsiųsime saugioje storo kartono tūtoje, kuri tinka ir kaip dovanų pakuotė. Žemėlapio dydis: 100 x 70 cm.

Įsigykite čia: http://shop.lietuvon.lt/

Galimi mokėjimai: bankiniu pavedimu arba paypal.

PASIDALINKITE su draugais, kurie turi keliauti mėgstančių vaikų nuo nulio iki 99 metų – žemėlapis tinka šiai amžiaus kategorijai! Ačiū!

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

Comments are closed here.