Tyzeris: netrukus baigsiu kurti Lietuvos turizmo žemėlapį

Tyzeris: netrukus baigsiu kurti Lietuvos turizmo žemėlapį

Tyzeris – dar kelios dienos, ir patogiausias (čia subjektyviai, bet rimtai, iš patirties sakau) naudoti kelionių po Lietuvą žemėlapis bus baigtas. Kadangi vis ieškojau ir neradau patogaus, kuriame lankomi objektai nebūtų užflūdinti visokiais turizmui bereikšmiais paminklais, nuobodžiais muziejais ir storesniais medžiais, teko susikurti nuosavą – atiduosiu į internetą, naudokit.

lietuvon

Visi bent kiek įdomesni dvarai, apžvalgos bokštai, verti dėmesio muziejai, gamtos objektai, apžvalgos takai, kulinarinio turizmo vietos, retesnės pramogos ir krūva kitų įdomių turizmui taškų. Su nuotraukomis ir mini aprašymais, kad per pirmas 10 sekundžių būtų aišku, vertas lankymo objektas, ar ne. Jau bus kokie 800 taškų, ateityje pildydamas ir iki 1000 turėčiau traukti. Iki šiol maniau, kad neblogai išmaišęs Lietuvą esu, po šito žemėlapio supratau, kad dar reikia daug tūkstančių kilometrų Lietuvoje prasukti. Kokių tik įdomybių neradau, užslėptų nelabai draugiškose rajonų turizmo svetainėse.

Pradėjau pernai rugpjūtį, daug žiemos vakarų prie jo prasėdėta, visos iki vienos rajonų turizmo svetainės aplankytos (čia buvo labai įdomi dalis – ko tik neprisižiūrėjau, kosmosas, kaip skiriasi jų lygis tarp skirtingų rajonų). Nepraeis nė metai, ir žemėlapis bus baigtas (šią arba kitą savaitę – čia visiems klausinėjantiems atsakau). 🙂 Stay tuned.

Originaliai paskelbta Facebooke: www.facebook.com/photo.php?fbid=10156966637960366

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

Comments are closed here.