Pirmieji maršrutai prenumeruojantiems „Nuotykiai su Lietuvon.lt“

Pirmieji maršrutai prenumeruojantiems „Nuotykiai su Lietuvon.lt“

Vakar visi „Nuotykiai su Lietuvon.lt“ maršrutų prenumeratoriai gavo pirmuosius vasario mėnesio maršrutus. Vienas jų driekiasi netoli Vilniaus, kitas – šiaurės Lietuvoje. Abu sudaro po 10 objektų, todėl vienos dienos jiems apvažiuoti gali ir nepakakti.

Prie kiekvieno maršruto matysite ne tik žemėlapį, bet ir aprašymą – kiek kilometrų teks vairuoti vilniečiams, kauniečiams ar klaipėdiečiams, kiek objektų jame, kokiu sezonu tinkamas, ar bus kur pakeliui pavalgyti, ar įmanoma įveikti su vaikais, koks atstumas iki kito taško, nes neaišku, pietauti dabar, ar po to, ir t.t. – surinkau visą informaciją, kurią aš norėčiau gauti savo įsivaizduojamame tobulame maršrute, t.y. planavau kaip keliautojas, o ne kaip gidas. Tikiuosi, informacijos netrūks.

O čia pora pavyzdžių, kaip atrodo keli lapai iš maršrutų aprašymo – norite gauti išsamesnį pavyzdį arba prenumeruoti – parašykite man į nuotykiai@lietuvon.lt. Prenumeruoti galite tiesiai čia – vos už 3 dolerius kas mėnesį gausite po du maršrutus: www.patreon.com/lietuvon.

Lietuvon1

2pvz

 

 

 

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

Comments are closed here.