Nuotykiai su Lietuvon.lt – naujas projektas, padėsiantis atrasti Lietuvą

Nuotykiai su Lietuvon.lt – naujas projektas, padėsiantis atrasti Lietuvą

Prieš Kalėdas žadėjau pristatyti naują turizmo projektą, kuris būtų dukterinis Lietuvon.lt kūrinys ir keliones po Lietuvą padarytų dar paprastesnėmis. Tai štai jis, imkit mane ir skaitykit – Nuotykiai su Lietuvon.lt.

 

KĄ SIŪLAU? Prenumeruoti ne tik daiktus (žurnalus, spaudą, kojines), potyrius (serialus, muziką, vakarienes į namus), bet ir nuotykius. Nuotykius arba maršrutus suplanuosiu aš, jums reikės tik sėsti į automobilį, pasiimti telefoną ir vykti atrasti Lietuvos.
KAIP TAI VEIKS? Už simbolinį kavos puodelio mokestį kas mėnesį jums parengsiu ir el. paštu atsiųsiu 2 keliauti paruoštus maršrutus bei papildomai 3 įdomesnių Lietuvos objektų aprašymą (vienas užmirštas, antras įdomus, trečias skanus – iš kulinarinio paveldo). Norite daugiau? Tokia galimybė irgi yra, patys sprendžiate.
KOKIE BUS MARŠRUTAI? Vienas bus orientuotas į vilniečius – prasidės ir baigsis netoli Vilniaus, bet tiks ir kitų miestų gyventojams. Kitas maršrutas drieksis bet kuriame Lietuvos regione – kiekvieną kartą tai bus staigmena. Abu maršrutai bus vienos dienos, juos sudarys po keletą taškų. Pirmiausiai įtraukinėsiu tuos objektus, kuriuos pats lankiau ir mačiau, o grįžęs iš Tailando važinėdamas ieškosiu naujų galimų krypčių jūsų kelionėms. Visi objektai bus trumpai aprašyti, su nuotrauka ir koordinatėmis (bet jų suvedinėti ranka į telefoną nereikės – atsiųsiu ir interaktyvų žemėlapį).
pvz.
KADA STARTAS? Dabar. Pirmuosius maršrutus prenumeratoriai gaus jau kitą savaitę. Norit važiuokit iškart, norit kaupkit vasarai – čia jūsų pasirinkimas. Norit, kad pavežčiau? Tokia galimybė irgi yra. 🙂
KAIP PRENUMERUOTI? Einate į Patreon svetainę čia: www.patreon.com/lietuvon, užsiregistruojate, pasirenkate norimą rėmimo būdą ir viskas.
Kas neturite kreditinės kortelės arba Paypal, bet norite prenumeruoti – parašykite man į nuotykiai@lietuvon.lt, suderinsime kitas prenumeratos galimybes.
Čia aprašiau trumpai – išsamiai apie projektą, kaip jis veiks, ko tikėtis, skaitykite Patreon svetainėje: www.patreon.com/lietuvon.
O kol tempiau šią idėją iki realybės, į galvą šovė dar keletas minčių, į ką tai galėtų pavirsti ateityje, apjungus abu projektus (žemėlapį ir nuotykius) ir pridėjus šiek tiek azarto – bus įdomu, pažadu, tik vėliau. 🙂
Apie projektą jau parašė:
Projekto naujienas sekite: www.facebook.com/lietuvon.lt

 

 

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

Comments are closed here.