Vaizdai iš parodos „100 dienų Pietryčių Azijoje“

Vaizdai iš parodos „100 dienų Pietryčių Azijoje“

Vis dar nepabėgę nuo bacilų, bet ketvirtadienį atidarėm parodą Užsienio reikalų ministerijoje, čia keli vaizdai iš jos – atidarymas ir nuotraukos, kabančios ten.


Lygiai po pusmečio vėl susitikom su ministru V.Ušacku, smagu, kad jis tą netikėtą susitikimą su mumis Kambodžoje irgi puikiai atsimena. Tarė keletą žodžių per atidarymą:Tada keletas žodžių iš mūsų pusės (tiksliau iš manęs, fotografė nepanoro dalintis bacilomis su visais:)


Maloniai nustebome, kad parodoje apsilankė ir keliautojas fotografas Paulius Normantas – jis pats ką tik naujausią savo knygą pristatė, per mūsų parodos atidarymą papasakojo – keliauja 20 metų, turi daugiau nei 20 tūkst. nuotraukų. Toli mums iki tokių mastų..:)


Ačiū apsilankiusiems, kas nebuvot ir nematėt – čia keli kadrai iš tų, kabančių ant sienų (blogo skaitytojams bus matyti:)PS: žiniasklaidoje apie parodą buvo čia: lrytas.lt, 15min.lt.

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

3 Comments

 • lina

  Nuostabios nuotraukos! labai linkeciau, kad parodu butu daugiau ir zinoma kelioniu!

  2009 11 29 at 12:12
 • Raimonda

  Šaunuoliai 🙂 Gaila, kad dėl visų gripų neteks aplankyti parodos. Bet gal kada ir knygą išleisit? O tada – surengsit turą po LT 🙂 M? Bet kokiu atveju – sveikinu! Jūsų kelionės nuotraukos tokios, kurias būtina visiems rodyti.

  2009 11 29 at 17:41
 • karolis

  tai kad blogas atstoja knygą, pradžiai jo ir pakaks :)) Fotoknygą vienu egzemplioriu vis dar planuojam pasidaryti, parodysim, kas užsuks į svečius kai turėsim 🙂

  2009 11 29 at 20:38

Comments are closed here.