Gedimino laikų Vilnius ir jo logotipas

Gedimino laikų Vilnius ir jo logotipas

Apie naują Vilniaus logotipą jau esu rašęs, bet šįkart kitu kampu. Nukopijuoju įrašą iš savo Facebooko.
Iš vieno oficialaus portalo apie Vilniaus istoriją: „Į Vilnių iš Vakarų Europos Gediminas kvietė amatininkus, pirklius ir vienuolius – atvykti ir įsikurti. Tad Vilnius formavosi kaip tolerancijos centras, jame kūrėsi ir darniai sugyveno įvairių tautybių žmonės – lenkai, baltarusiai, rusai, vokiečiai, žydai ir kiti, mieste klestėjo amatai ir prekyba.“
Vakar FB diskusijoje pas Andrių Tapiną apie tai, gali Vilnius rašytis su W ar negali (http://goo.gl/8af1xp), kažkas komentaruose pasiūlė dar vieną idėją – Vilniaus pavadinime panaudoti slavišką raidę Ю. Tobula mintis, pagalvojau – atiduoti po raidę Vilniaus skauduliams tam, kad grįžti prie to, ką kažkada pradėjo daryti Gediminas.
5 minutės su photoshopu ir štai jums naujas beveik oficialus Vilniaus logotipas – tobulai atspindintis tai, ką nuolat pabrėžia įvairūs Vilniaus aprašymai – daugiakultūriškas ir tolerantiškas miestas. Keturios užkoduotos žinutės viename logotipe, kurias tikslinės grupės nuskaitys labai puikiai. Zuokai, Šimašiau, Adomėnai – imkit ir naudokit, dovanoju!
(didelė versija čia: http://goo.gl/ZFQv9y)
Vėliau G+ komentaruose gavau prašymų papildyti dar viena raide, papildytas variantas:
(didelis čia: http://goo.gl/ozhyo9)
Idėją pasigavo ir žiniasklaida: Balsas.lt straipsnis.
O rašau apie tai bloge, nes, pirma, su kelionėmis tai labai siejasi, antra, porą kartų jau kalbėjau apie Vilniaus ir Lietuvos prekės ženklus:
Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

Comments are closed here.