„15 min.“ apie 4 keliautojų avantiūristų poras

„15 min.“ apie 4 keliautojų avantiūristų poras

Penktadienio „15 min.“ numeryje (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje) be mūsų dar aprašytos 3 poros, iš jų su dviem susipažinom toje pačioje Azijoje ir smagiai tęsiam pažintį Lietuvoje:) Kas norit paskaityt, bet neturit popierinio „15 min.“ varianto, čia elektroninis – paspaudus pasididina:


„15 min.“ straipsnis portale ir nuotraukos.

(o čia buvo netrumpinti mūsų atsakymai žurnalistei)

Karolis Žukauskas

Karolis Žukauskas

4 Comments

 • Jusu gerbeja

  Aciu uz noustbias nuotraukas , aprasymus.As nuolat sekiau jusu kelione,pergyvenau visus judvieju patirtus dziaugsmus, rupescius.Dziaugiuos ,kad ne tik jus ,bet ir as suzinojau apie Azijos salis.Ydomu kokios jusu profesijos,kad taip issamiai ir daug rasete,daug nuotrauku?Dabar pamaciusi Vilniaus gatveje jus atpazinsiu.Saunuoliai! Dar ir dar karta nuosirdziausias ACIU!

  2009 07 24 at 08:12
 • Anonimiškas

  Aciu ir nuo manes – Jusu kelione buvo nuostabi, dar kai taip graziai apraset su ispudingomis nuotraukomis, vienas malonumas sekti. Ir patiems kyla tokiu minciu – uzkretete turbut ne viena!

  G.

  2009 07 24 at 09:00
 • Anonimiškas

  Man dziugiausia del judvieju tai, kad abu turite bendru pomegiu ir jusu draugyste atlaike visa sia kelione. Vadinas kartu atlaikysite viska 🙂 smagu.

  Sekmes judviem ir linkiu, kad tai nebutu vienintele jusu avantiura 😉

  2009 07 24 at 13:28
 • karolis

  Ačiū!:)
  Jei kartais pažinsit gatvėj – nepasikuklinkit, mums irgi įdomu sužinoti, kas skaito ar skaitė blogą, nes pažįstam tik dalį skaitytojų.

  2009 07 26 at 23:37

Comments are closed here.